Wiosenna inspiracja

Hej Kochani!

Witam Was tutaj po dłuższej przerwie i baaardzo mi miło, że mogę tu wrócić i trochę Was poinspirować!
Na początek zapraszam Was do mojego albumu i wspomnień z wczesnej wiosny. Przy okazji proponuję zabawę - zgadnijcie ile elementów na tych stronach jest z produktowej niespodzianki Family Portraits - Secret Pack'a!

Na stronach znajdziecie również naklejki, które są dostępne po przedsprzedażowej akcji od ręki! Reaching Out, Wonders oraz She's Magic czekają na Was w sklepie :)

Nie ma to jednak jak uzupełnianie albumu! ;) Powolutku nadrabiam zaległości i nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z Wami! I oczywiście czekam na Wasze odpowiedzi dotyczące Secret Pack'a!

Justyna Kolanek


Chciałabyś, aby Twoje albumowanie szło gładko i bez przeszkód, a Twoja relacja z albumami kieszonkowymi nie miała już dłużej statusu “it’s complicated”?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! A właściwie to szereg rozwiązań… Zebraliśmy listę najczęściej spotykanych problemów albumowych, które zgłaszali nasi Klienci i znaleźliśmy na nie proste rozwiązania!

Zapisz się do naszego newslettera, dzięki czemu przez najblisze dwa miesiące raz w tygodniu otrzymasz od nas wiadomość zawierającą wskazówki jak poradzić sobie z najczęściej pojawiającymi się problemami.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!