Analogowa tablica Pinteresta

Hej

Dziś przynoszę Wam inspirację prosto z mojego travellersowego albumu, który zaczęłam tworzyć już kilka dobrych lat temu, ale w ostatnim czasie nabrał już takiego charakteru jak lubię i chętnie się nim z Wami podzielę! Jest to album o ubraniach - taka stylizacyjna tablica inspiracji. Analogowy Pinterest!

Tak. Pinterest! Bo zdjęcia w tym albumie pochodzą właśnie z Pinteresta. To wybrane pozycje (ulubione) z mojej tablicy o ubraniach
LINK: https://pl.pinterest.com/allthatscrap/clothes-that-i-like/

Do albumu najpierw trafiły zdjęcia. Później, gdy czytałam książkę Osy, Osobistej Stylistki, pt. "Styl bardzo osobisty" było w niej zadanie polegające na stworzeniu ubraniowego moodboarda.

Wówczas przypomniałam sobie o moim notesie i zamiast tworzyć coś zupełnie od nowa, pomyślałam, że zadanie zrealizuję właśnie w nim. Uzupełniłem zdjęcia o kategorie z książki i okrasiłam słowami, które opisywały charakter tych ubrań i message na mój temat, który wg mnie wysyłają w świat.

Później pojawiały się w nim jeszcze stopniowo naklejki i gotowe!

To bardzo fajne ćwiczenie na poznanie samej siebie, wypracowanie własnego stylu i zastanowienie się, co moje ubrania o mnie mówią!

Stworzenie takiego inspiracyjnego miejsca pomaga mi również przy wyborze ubrań podczas zakupów. Zaglądam od niego często, dzięki temu wiem co lubię, a wiedząc co lubię, nie kupuję już ubrań w ciemno. W sklepach wyszukuję raczej te, które w jakiś sposób wpisują się w inspiracje zawarte w albumie!

I co myślicie? Trzeba być totalnym scrapbookingowym świrem, aby robić coś takiego, czy dla Was to coś zupełnie naturalnego? Dajcie koniecznie znać!

Pozdrawiam,
Mira


Chciałabyś, aby Twoje albumowanie szło gładko i bez przeszkód, a Twoja relacja z albumami kieszonkowymi nie miała już dłużej statusu “it’s complicated”?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! A właściwie to szereg rozwiązań… Zebraliśmy listę najczęściej spotykanych problemów albumowych, które zgłaszali nasi Klienci i znaleźliśmy na nie proste rozwiązania!

Zapisz się do naszego newslettera, dzięki czemu przez najblisze dwa miesiące raz w tygodniu otrzymasz od nas wiadomość zawierającą wskazówki jak poradzić sobie z najczęściej pojawiającymi się problemami.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA!