Uczta przydasiowa

Hej!

Z przyjemnością informujemy, że mamy w sklepie dostawę nowości produktowych z American Crafts! Juhuuu! Wczoraj wybrane przeze mnie produkty trafiły w moje wytęsknione ręce i oczywiście nie mogłam się powstrzymać przed natychmiastową zabawą z albumem! Zobaczcie co z tego wyniknęło!

Nasz album zaczyna się wspomnieniami zabaw na śniegu, który w tym roku rozpieścił nas i nasze dzieciołaki, które śniegu zbyt dobrze wcześniej nie znały :D Wybaczcie tę zimową aurę, kiedy za oknem już wiosenka, jednak te zdjęcia tak długo czekały na paczuchę z AC i oscrapowanie, że nie mogłam ich zostawić! Poszły na tapetę jako pierwsze!

Dalej mamy w albumie styczniowe urodziny naszej FasOli. Wszystko było pozamykane, więc urządziliśmy jej malutkie przyjęcie w domu w gronie dwóch najlepszych przyjaciółek. I to naprawdę wystarczyło! Ferajna bawiła się cudownie! Byli zachwyceni zagadkami i zadaniami, które im przygotowałam i tym, że po słodycze musieli się wspinać na naszą domową ściankę wspinaczkową, którą dzieci mają zamontowaną w swoim pokoju :)

Kolejne strony to również domowe kadry, tym razem Wielkanocne. Standardowe zajączkowe zabawy kreatywne, malowanie jajek i dekorowanie wiosennych babeczek. To, co nasze dzieciaki uwielbiają najbardziej!

Ach powiem Wam, że tęskniłam za robieniem albumu! Czekam teraz na kolejną porcję wywołanych zdjęć i znowu tu do Was przyfrunę! Dajcie znać, czy Wam się podoba!
Buziole!
Mira